"Supermodels" Privalumai

1

Esame pirmoji ir vienintelė agentūra Lietuvoje geriems naujiems veidams mokanti modelio stipendiją

2

Investuojame laiką ir pinigus, mūsų paslaugos modeliams yra nemokamos. Visas išlaidas apmokame MES.

3

Esame vienintelė agentūra turinti savo Mados Žurnalą JURGITA, bei tarptautinę bendruomenę jurgita.com

 

Atsiliepimai

Mano dukrą modelių agentūra atsirinko, kai jai buvo 14 metų. Žiūrėjome labai priešiškai, kadangi esame prisiklausę įvairiausių gandų ir buvome labai įtarūs. Vistik agentūros atstovai įkalbėjo atvykti susipažinti. Nuo tos dienos draugaujame, o mūsų mergaitę auginame visi kartu. Džiaugiamės agentūros požiūriu į jauną asmenybę ir jos išsilavinimą. 
Živilės mama
Supermodels yra mano šeima ir pirmų kelionių metu jaučiau ypatingai daug paramos ir šilumos. Atėjau čia būdama vaikas, o mane visi agentūros darbuotojai meiliai vadino leliuku. Praktiškai visas jaunutes taip vadina :) Pradžioje atrodė juokinga, o dabar prabėgus tiek metų ir pažiūrėjus atgal ir pati matau koks anuomet buvau leliukas. Dabar jau visa "pana", todėl į agentūrą atsivedžiau ir savo draugą. Stengiamės keliauti kartu, net meilė su šiuo darbu suderinama.
Gerda
Į modelių agentūrą atėjau manydama, kad esu negraži. Agentūros darbuotojai mane ypatingai palaikė, rūpinosi ir tikėjo mano sėkme, laikui bėgant tai mane įkvėpė ir as jais patikėjau. Kiekvieną kartą susitikus gaunu ypatingai daug palaikymo ir motyvacijos. Tai mane veda į priekį, dabar tikiu, kad tikrai būsiu geras modelis. Supermodels privertė mane patikėti, kad būti kitokia yra gražu. Už tai esu labai dėkinga, nes dabar žiūriu į gyvenimą pakelta galva.
Modelis, nenorėjęs skelbti vardo

Agentūra "Supermodels" kas tai?

2001 m. įkurta modelių agentūra „Supermodels“ priklauso tarptautinei modelių ir modelių agentūrų asociacijai M.A.M.A. (angl. Models Agents Managers Association). Viso pasaulio modelių agentūras vienijanti asociacija M.A.M.A. gina modelių ir modelių agentūrų interesus. Šiai asociacijai priklausančios agentūros yra patikimos, dirba legaliai, sąžiningai ir gerbia kiekvieno modelio interesus.


Modelių agentūros „Supermodels“ modeliai yra tarsi vienos didelės šeimos nariai, kuriems skiriamas išskirtinis dėmesys ir rūpestis. Visiems modeliams ir jų šeimos nariams suteikiama išsami informacija apie modelio darbą, padedama susitvarkyti reikiamus dokumentus prieš išvykstant dirbti į užsienį, o prireikus pagalbos – modelių vadybininkės visuomet pasiruošusios ištiesti pagalbos ranką. Artimi ryšiai tarp agentūros darbuotojų, modelių ir jų šeimos narių, padeda kiekvienam modeliui siekti aukštų rezultatų mados industrijoje. 


Modelių agentūra „Supermodels“ su kiekvienu modeliu pasirašo sutartį, kuri apibrėžia modelio ir agentūros teises bei pareigas. Pasirašyta sutartis apibrėžia modelio darbo pobūdį, sąlygas ir užtikrina modelio saugumą dirbant visame pasaulyje. Daugiau apie modelių sutartis skaityk čia

 

BENDRADARBIAVIMAS SU UŽSIENIO MODELIŲ AGENTŪROMIS

 

Per ilgus darbo metus agentūra sukūrė tvirtus ir patikimus ryšius su pasaulinėmis modelių agentūromis, o tai leidžia užtikrinti, kad modelio darbas užsienyje yra legalus ir saugus. Ilgametė mūsų modelių agentūros patirtis leidžia užtikrinti, kad kitame pasaulio krašte dirbančiu modeliu bus puikiai rūpinamasi ir prireikus sutiekiama visa reikalinga pagalba. 

 

Modelių agentūra „Supermodels“ bendradarbiauja su didžiausiomis ir garsiausiomis modelių agentūromis, tokiomis kaip NEXT, Wilhelmina, Bravo, Donna, Why Not Models, Supa, Premier, Viva, Women, Blow, Uno, Sight, Elite, Silent, Oui, Storm, Traffic, Chic, Modelwerk, Image ir kt. 


PRISIJUNK PRIE MŪSŲ!

 

2016 metais mūsų modelių agentūros pasididžiavimas modeliai Agnė Končiūtė, Karolis Inokaitis, Saulė Šilinytė, Ugnė Andrijauskaitė, Modesta Petkevičiūtė, Jogilė Virbickaitė, Nida Kazickaitė ir daugelis kitų. Tu taip pat gali būti tarp garsiausių ir žinomiausių modelių bei užkariauti pasaulio mados sostinių podiumus!

 

Modelių agentūra „Supermodels“ laukia merginų nuo 13 metų, ne žemesnių nei 172 cm ūgio, ir vaikinų nuo 18 metų, ne žemesnių nei 186 cm ūgio. Užpildyk registracijos formą ir lauk kol vienas iš modelių agentūros atstovų su tavimi susisieks! *

 

Agentūra padengia visas su modelio darbu susijusias išlaidas, todėl norintiems tapti modeliais ar jų tėvams nereikia nerimauti dėl gresiančių finansinių išlaidų. Daugiau informacijos apie modelio darbą rasi čia.

*Agentūros atstovai susisieks tik su tinkamais kandidatais.

Kaip prisijungti prie mūsų didelės šeimynos

Besirenkant modelių agentūra, panelėms ir vaikinams iškyla daugybė klausimų. Daugelį jų susisteminome ir sukūrėme DUK (dažnai užduodamų klausimų dalį). Čia rasite atsakymus į jums rūpimus klausimus susijusius su modelio karjera, bei galėsite užduoti sąvajį klausimą internetu, jei atsakymo sąraše nerasite. DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI BEI ATSAKYMAI

Visos norinčios prisijungti prie vienos sėkmingiausių modelių agentūrų Lietuvoje yra kviečiamos užpildyti registracijos formą ir laukti kol su jumis susisiekt modelių agentūros atstovai.

Registruotis

Priimame darbo dienomis I-V 10-17val.
Prieš atvykstant susiderinkite susitikimo laiką telefonu.


 

"Supermodels" Komanda

Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis

Savininkas

Jurgita Kiguolė

Jurgita Kiguolė

Savininkė


Jolanata Montvilaite

Jolanta Montvilaitė

Modelių vadybininkė

Rūta Macionytė

Rūta Macionytė

Modelių vadybininkė

Julija Jakstaite

Julija Jakštaitė

Modelių vadybininkė