Modelių agentūros "Supermodels" naujienos

28
Lie

Justinos darbeliai iš Milano

Paskelbta administratoriaus

Nors vasarą Milane dirbti labai sunku, Justina čia jau ne naujokė. Pirmąjį kartą atvykusi į Milaną, Justina iškart pasijuto kaip namie ir kibo į darbus. Ši kelionė dėl labai didelės konkurencijos buvo mažiau sėkminga, tačiau vasarą taip nutinka dažnai. Vis dėlto labai džiaugiamės, kad net ir vasarą Justinai sekėsi visai neblogai ir jau galima džiaugtis nuotraukomis iš pirmųjų jos darbelių.

28
Lie

Andželika - pirmieji žingsniai teisinga linkme

Paskelbta administratoriaus

Į Supermodels ofisą Andželika atėjo nieko nesitikėdama ir manė, kad jos nepriimsime. Nustebome, kad tokia nuostabi mergaitė taip neteisingai save vertino. Gražuolė raudonplaukė pasiūlymų gauti neužtruko ir iškart išvyko į Paryžių. Pasimokiusi modelio darbo subtilybių ir pasidariusi kelias fotosesijas, mergina grįžo palikdama gilų pėdsaką. Nuo šiandien jos nuotraukos jau matomos didžiausiame modelių blog'e - Models.com. Puiki pradžia - pusė darbo.

09
Lie

Agnė išvyksta į Kiniją (Modelgroup)

Paskelbta administratoriaus

Kitą savaitę Agnė keliauja į Kiniją. Praeitą kartą dirbusi Pekine, šį kartą Agnė keliauja į Shenzhen miesto agentūrą ModelGroup. Šioje agentūroje jau kuris laikas sėkmingai dirba Simona, taigi tikimės, kad ir Agnei ten puikiai seksis.

28
Bir

Gerda išvyko į Korėją (View)

Paskelbta administratoriaus

Šiandien Gerda jau Seule, Korėjoje. Nors tai jau ne pirmoji Gerdos kelionė, tačiau pirmą kartą mergina atvyko į Aziją. Pastaruoju metu itin sėkmingai Gerda dirbo Vokietijoje, todėl labai tikimės, kad šią tradiciją mergina pratęs ir taip pat sėkmingai dirbs Korėjoje.

23
Bir

Jurgita grįžta į Japoniją (CDU)

Paskelbta administratoriaus

Jau sekmadienį Jurgita keliauja į Tokijų. Kartą ten jau buvusi, Jurgita buvo labai laiminga, todėl džiaugiasi galėdama grįžti ir vėl. Tikimės, kad ir šį kartą merginai seksis taip pat gerai, kaip pirmąjį kartą.

18
Bir

Ugnė keliauja į Graikiją (Fashioncult)

Paskelbta administratoriaus

Visai neseniai itin daug keliavusi, nuo sausio Ugnė grįžo į mokslus ir modelio darbui laiko skirti nebegalėjo. Prieš porą dienų pabaigusi pavasario sesiją, Ugnė iškart gavo pasiūlymą keliauti į Graikiją. Nuo pirmadienio Ugnė dirbs Atėnuose.

16
Bir

Erika - tarp Italijos, Ispanijos ir Vokietijos

Paskelbta administratoriaus

Dabartinis laikotarpis Erikai itin sėkmingas. Neseniai pakeitusi agentūrą Milane, Erika iškart buvo pastebėta Models.com komandos. Tai didžiausias internetinis portalas apie modelius ir ten publikuojamos merginos visada susilaukia itin daug dėmesio. Kadangi Erika nesimoko ir modelio darbui gali skirti visą savo laiką, šiuo metu mergina nespėja atsiginti pasiūlymų, o darbai, kuriuos ji gauna netelpa į dienotvarkę. Nors gyvena Milane, Erika dažnai keliauja į Ispaniją ir Vokietiją, kur nuolat gauna darbų.

10
Bir

Enrika išvyksta į Japoniją (Loop)

Paskelbta administratoriaus

Neseniai pabuvojusi Korėjoje, šį kartą Enrika keliauja į Tokijų. Azijos šalyse mėlynakė blondinė nepastebėta nelieka. Tikimės, kad Japonijoje Enrikai seksis dar geriau nei Korėjoje.

09
Bir

Gintarės darbai iš Graikijos

Paskelbta administratoriaus

Šiuo metu Gintarė labai sėkmingai dirba Graikijoje. Beveik kiekvieną dieną turėdama po naują darbą mergina visai nebeturi laiko atostogoms. Labai džiaugiamės jos sėkme ir jau kviečiame pasigrožėti pirmosiomis nuotraukomis iš jos darbų.

07
Bir

Jurgita grįžta į Paryžių (Studio KLRP)

Paskelbta administratoriaus

Praeitą kartą sėkmingai dirbusi Paryžiuje, Jurgita grįžta ir vėl. Tikimės, kad ir šį kartą jos kelionė bus tokia pat gera kaip ir pirmoji.

07
Bir

Gintarė išvyksta į Milaną (Future)

Paskelbta administratoriaus

Gintarę radome labai toli. Mergina atkulniavo į mūsų atranką Naujojoje Akmenėje ir iškart visus sužavėjo. Praėjus keletui dienų mergina jau rašėsi sutartį, dar po kelių dienų fotografavosi Rygoje, vėliau Vilniuje fotosesija žurnalui "Jurgita", o šiandien Gintarė jau Milane. Sakoma, kad gera pradžia - pusė darbo, o pradžia buvo tikrai gera. Palinkėkite šiai gražuolei sėkmės.

04
Bir

Deimantė išvyksta į Japoniją (Loop)

Paskelbta administratoriaus

Deimantę pažįstame jau seniai ir visada tikėjome, kad ateis diena, kai ši graži mergaitė taps tikru mūsų agentūros pasididžiavimu. Šį pavasarį pamatę ją išaugusią ir be galo išgražėjusią, buvome be galo maloniai nustebinti. Atėjo laikas pradėti keliauti ir pirmoji Deimantės kelionė - Japonija.

03
Bir

Andželika išvyksta į Paryžių (Game)

Paskelbta administratoriaus

Pirmas kastingas ir iškart pasiūlymas keliauti į Paryžių. Ne daug mergaičių pradeda taip greitai ir sėkmingai kaip Andželika. Tikimės, kad pirmoji jos kelionė bus sėkminga ir visai netrukus džiaugsimės pirmaisiais rezultatais. Į Paryžių Andželika keliauja jau šį savaitgalį.

03
Bir

Paulina išvyksta į Milaną (Future)

Paskelbta administratoriaus

Pirmadienį Paulinos laukia kelionė į Milaną, kur ją pasitiks agentūra Future. Tikime Paulinos sėkme ir laukiame gerų šios kelionės rezultatų!

03
Bir

Simona išvyksta į Kiniją (Modelgroup)

Paskelbta administratoriaus

Neseniai prie mūsų prisijungusi Simona, modelių pasaulyje jau nenaujokė. Ši mergina jau yra buvusi keliose Europos šalyse ir netgi Japonijoje. Deja, iki šiol sėkmė jai per daug nesišypsojo, todėl labai tikimės, kad kelionė į Kiniją Simonai bus naujų, teigiamų įspūdžių pradžia.


Klausk - Atsakome. DUK

Šioje Skiltyje galite užduoti jums rūpimus klausimus. Mūsų komanda pasistengs jums atsakyti. Būtina laikytis žemiau esančių taisyklių. Jei jų nesilaikysite, klausimas ar komentar...

Kas gali būti modeliu?

Daugelis jaunų merginų ir vaikinų svajoja užkariauti modelių pasaulį, tačiau vien noro tam nepakanka. Modelio darbas sunkus ir reikalaujantis daug darbo. Mergina arba vaikinas privalo a...

Modelių / Manekenių išmatavimai

Mados ir modelių pasaulis vilioja daugelį, tačiau norint tapti modeliu vien norų neužtenka. Profesionaliems modeliams taikomi itin griežti grožio standartai, kuriuos, deja, atitinka ne ...

Modelių verslo subtilybės ir suktybės. Privaloma žinoti

Pramogų pasaulio ir mados industrijai priklausantis modelių verslas yra apipintas legendomis ir stereotipais, tad norint tapti modeliu svarbu perprasti šio verslu subtilybes. Dau...

Kaip elgtis per kastingus?

Kastingas (angl. casting), arba lietuviškai modelių atranka, yra pamatinė modelio darbo dalis, kurią vaizdingai galime pavadinti modelių darbo birža. Kastingo metu darbo ie&scaro...

Modelių Agentūros Lietuvoje

Lietuvoje yra labai mažai informacijos apie modelių agentūras. Tokioje mažoje rinkoje susikūrė per daug įvairių modelių agentūrų, todėl labai svarbu žinoti ką teisingai pasirinkti. Vien...

Fotomodeliai ir manekenės. Esminiai skirtumai

Ar žinote, kad fotomodelis ir manekenė yra visiškai skirtingi dalykai?   Labai dažnai tarp sąvokų manekenė ir fotomodelis dedamas lygybės ženklas, tačiau tai yra didelė kl...

Kastingai, modelių atranka - kas tai?

Kastingai (lietuviškai: Modelių, fotomodelių atranka) yra modelių verslo „darbo birža", t.y. situacija, kuomet susitinka potencialūs užsakovai (užsienio agentūros, reklamų ...

Modelio sutartis

Modelio sutartis yra oficialus įpareigojantis dokumentas, kuris sudaromas tarp modelio (jeigu modelis nepilnametis – tarp jo tėvų) ir modelių agentūros. Sutartis sudaroma dviem eg...

Modelio Balansas, Statementas / išrašas. Privalu žinoti!

Modelio balansas dar vadinamas pajamų ir išlaidų balansu arba statementu – tai kiekvienos legaliai veikiančios modelių agentūros vedamas dokumentas, kuriame atsispindi mode...