Modelių agentūros "Supermodels" naujienos

07
Bir

Gintarė išvyksta į Milaną (Future)

Paskelbta administratoriaus

Gintarę radome labai toli. Mergina atkulniavo į mūsų atranką Naujojoje Akmenėje ir iškart visus sužavėjo. Praėjus keletui dienų mergina jau rašėsi sutartį, dar po kelių dienų fotografavosi Rygoje, vėliau Vilniuje fotosesija žurnalui "Jurgita", o šiandien Gintarė jau Milane. Sakoma, kad gera pradžia - pusė darbo, o pradžia buvo tikrai gera. Palinkėkite šiai gražuolei sėkmės.

04
Bir

Deimantė išvyksta į Japoniją (Loop)

Paskelbta administratoriaus

Deimantę pažįstame jau seniai ir visada tikėjome, kad ateis diena, kai ši graži mergaitė taps tikru mūsų agentūros pasididžiavimu. Šį pavasarį pamatę ją išaugusią ir be galo išgražėjusią, buvome be galo maloniai nustebinti. Atėjo laikas pradėti keliauti ir pirmoji Deimantės kelionė - Japonija.

03
Bir

Andželika išvyksta į Paryžių (Game)

Paskelbta administratoriaus

Pirmas kastingas ir iškart pasiūlymas keliauti į Paryžių. Ne daug mergaičių pradeda taip greitai ir sėkmingai kaip Andželika. Tikimės, kad pirmoji jos kelionė bus sėkminga ir visai netrukus džiaugsimės pirmaisiais rezultatais. Į Paryžių Andželika keliauja jau šį savaitgalį.

03
Bir

Paulina išvyksta į Milaną (Future)

Paskelbta administratoriaus

Pirmadienį Paulinos laukia kelionė į Milaną, kur ją pasitiks agentūra Future. Tikime Paulinos sėkme ir laukiame gerų šios kelionės rezultatų!

03
Bir

Simona išvyksta į Kiniją (Modelgroup)

Paskelbta administratoriaus

Neseniai prie mūsų prisijungusi Simona, modelių pasaulyje jau nenaujokė. Ši mergina jau yra buvusi keliose Europos šalyse ir netgi Japonijoje. Deja, iki šiol sėkmė jai per daug nesišypsojo, todėl labai tikimės, kad kelionė į Kiniją Simonai bus naujų, teigiamų įspūdžių pradžia.

02
Bir

Kristina išvyksta į Japoniją (Cosmopolitan)

Paskelbta administratoriaus

Neseniai dirbusi Tokijuje, dabar Kristina vyksta į Osaką. Osakoje jos jau kuris laikas laukia agentūra Cosmopolitan. Tikimės, kad Osakoje Kristinai seksis taip pat gerai kaip ir Tokijuje.

02
Bir

Rūta išvyksta į Korėją (Planb)

Paskelbta administratoriaus

Praeitą vasarą Rūta sėkmingai dirbo Pekine, todėl šią vasarą ir vėl keliauja išbandyti laimę Azijoje. Visai netrukus Rūta pradės dirbti Seule. Palinkėkite sėkmes!

01
Bir

Justina išvyksta į Milaną (JOY)

Paskelbta administratoriaus

Justina jau turi bilietą atgal į Milaną. Praeitą kartą sėkmingai dirbusi agentūroje Joy, ji ir vėl grįžta pratęsti darbus Milane. Palinkėkite jai sėkmės!

01
Bir

Erika išvyksta į Milaną (Next)

Paskelbta administratoriaus

Kiekvieną kartą Erikai išvykstant džiaugiamės vis geresniais pasiūlymais, kiekvieną kartą sugrįžus - nuostabiais pasiekimais. Šį kartą Erika išvyko į vieną geriausių agentūrų - Next. Darbą su šia agentūra ji pradeda Milane ir tikimės greitai ją pamatyti ir kituose Next agentūros padaliniuose visame pasaulyje.

01
Bir

Agota išvyksta į Kiniją (Instar)

Paskelbta administratoriaus

Šią vasarą Agota praleis Pekine. Tikimės, kad sėkmingai pradėjusi Milane, Agota taip pat gerai dirbs ir Kinijoje. Palinkėkite jai sėkmės!

01
Bir

Jogilė išvyksta į Milaną (Future)

Paskelbta administratoriaus

Pirmadienį Jogilė išvyksta į pirmąją savo kelionę. Modelio karjeros pradžią Jogilė darys Milane agentūroje "Future". Kadangi agentūros atstovai Jogilę matė kastinge ir buvo sužavėti jos grožiu, manome, kad Milane šiai merginai puikiai seksis.

26
Geg

Rima išvyksta į Paryžių (Metropolitan)

Paskelbta administratoriaus

Antradienį Rima keliauja į Paryžių, agentūrą Metropolitan. Nuolatos dirbanti mergina, daugiausiai laiko praleidžia Milane, tačiau šį kartą vyksta  į kitą mados sostinę -Paryžių. Palinkėkite sėkmės!

26
Geg

Roberta išvyksta į Ispaniją (Trend)

Paskelbta administratoriaus

Šių metų atrankų turo metu Šiauliuose sutikome Robertą. Nepaprastai graži, protinga ir šauni mergina iškart patraukė visų dėmesį. Vos spėjome gauti pirmosios fotosesijos nuotraukas ir Roberta jau kraunasi lagaminus. Ji karjerą pradės Ispanijoje.

21
Geg

Gintare išvyksta į Graikiją (Fashioncult)

Paskelbta administratoriaus

Šį savaitgalį Gintarė skrenda į Atėnus, kur jos jau laukia agentūra Fashioncult. Dar nespėjusi susikrauti daiktų, mergina jau turėjo darbų pasiūlymų. Tikimės, kad Atėnuose Gintarei puikiai seksis!

11
Geg

Aušrinė išvyksta į Milaną 2morrow

Paskelbta administratoriaus

Aušrinė išvyksta į Milano agentūrą 2morrow. Šioje agentūroje Aušrinė jau ne naujokė, todel tikimės, kad jai ten puikiai seksis.


Klausk - Atsakome. DUK

Šioje Skiltyje galite užduoti jums rūpimus klausimus. Mūsų komanda pasistengs jums atsakyti. Būtina laikytis žemiau esančių taisyklių. Jei jų nesilaikysite, klausimas ar komentar...

Kas gali būti modeliu?

Daugelis jaunų merginų ir vaikinų svajoja užkariauti modelių pasaulį, tačiau vien noro tam nepakanka. Modelio darbas sunkus ir reikalaujantis daug darbo. Mergina arba vaikinas privalo a...

Modelių / Manekenių išmatavimai

Mados ir modelių pasaulis vilioja daugelį, tačiau norint tapti modeliu vien norų neužtenka. Profesionaliems modeliams taikomi itin griežti grožio standartai, kuriuos, deja, atitinka ne ...

Modelių verslo subtilybės ir suktybės. Privaloma žinoti

Pramogų pasaulio ir mados industrijai priklausantis modelių verslas yra apipintas legendomis ir stereotipais, tad norint tapti modeliu svarbu perprasti šio verslu subtilybes. Dau...

Kaip elgtis per kastingus?

Kastingas (angl. casting), arba lietuviškai modelių atranka, yra pamatinė modelio darbo dalis, kurią vaizdingai galime pavadinti modelių darbo birža. Kastingo metu darbo ie&scaro...

Modelių Agentūros Lietuvoje

Lietuvoje yra labai mažai informacijos apie modelių agentūras. Tokioje mažoje rinkoje susikūrė per daug įvairių modelių agentūrų, todėl labai svarbu žinoti ką teisingai pasirinkti. Vien...

Fotomodeliai ir manekenės. Esminiai skirtumai

Ar žinote, kad fotomodelis ir manekenė yra visiškai skirtingi dalykai?   Labai dažnai tarp sąvokų manekenė ir fotomodelis dedamas lygybės ženklas, tačiau tai yra didelė kl...

Kastingai, modelių atranka - kas tai?

Kastingai (lietuviškai: Modelių, fotomodelių atranka) yra modelių verslo „darbo birža", t.y. situacija, kuomet susitinka potencialūs užsakovai (užsienio agentūros, reklamų ...

Modelio sutartis

Modelio sutartis yra oficialus įpareigojantis dokumentas, kuris sudaromas tarp modelio (jeigu modelis nepilnametis – tarp jo tėvų) ir modelių agentūros. Sutartis sudaroma dviem eg...

Modelio Balansas, Statementas / išrašas. Privalu žinoti!

Modelio balansas dar vadinamas pajamų ir išlaidų balansu arba statementu – tai kiekvienos legaliai veikiančios modelių agentūros vedamas dokumentas, kuriame atsispindi mode...