Privatumo politika

Informacijos rinkimas

Supermodels.lt renka tokią informaciją:

  • Registracijos informacija (pridedama tada, kai vartotojas prisijungia prie forumo ar užsisako naujienlaiškį);
  • Informacija, reikalinga komentarų skelbimui (el. pašto adresas nurodytas atitinkame laukelyje NĖRA atskleidžiamas trečiosioms šalims, išskyrus tuos atvejus, kurie yra aprašyti Lietuvos įstatymuose).

Kaip ir beveik visi pasaulio tinklalapiai, mes naudojame lankomumo statistiką generuojančius įrankius:

Duomenų naudojimas ir apsauga

Surinktą informaciją mes naudojame tik Supermodels.lt projekto plėtrai ar problemų sprendimui. Mes NEPARDUODAME, nekeičiame ir neperleidžiame surinktos informacijos (tokios kaip Google Analytics informacija, komentarai, serverio žurnalai ir kita info) trečiosioms šalims. Kartais mes dalinamės su trečiosiomis šalimis asmens neidentifikuojančia informacija bet ji yra atskleidžiama tik patikrintoms šalims ir tik tam, kad pagerintų jūsų patirtį mūsų svetainėje. Taip pat, jūsų informacija gali būti atskleista valstybinėms institucijoms, jeigu tai padaryti privalėsime verčiami įstatymų.

Pabrėžiame, kad informacijos saugumas yra labai svarbus mūsų Supermodels.lt komandai. Kad apsaugotume jūsų informaciją nuo neautorizuoto ar netinkamo panaudojimo, mes naudojame techninius, administracinius ir fizinius saugumo veiksmus. Vis dėlto, nepaisant mūsų pastangų, tobulos ar viskam atsparios saugumo sistemos nėra. Turėkite omenyje, kad gali iškilti tokių atveju kada mes negalėsime garantuoti surinktos informacijos saugumo.

Šis dokumentas paaiškina, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už jūsų informaciją. Jūs esate tas, kuris nusprendžia ar verta dalintis savo informacija ar ne. Mes neesame atsakingi už neteisėtai atskleistą trečiųjų šalių informaciją.

Duomenų pašalinimas

Pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą, Supermodels.lt vartotojai turite teisę reikalauti juos ištrinti. Jeigu nusprendėte, kad norite pašalinti savo paskyrą iš svetainės, su agentūros atstovais susisiekti galite per info@esolutions.lt. Prašome nurodyti savo vardą, pavardę ir nuorodą į jūsų paskelbtą informaciją.

Slapukai

Mes naudojame sesijos slapukus, kad identifikuotume lankytojų srautą ir galėtume savo lankytojams suteikti individualią naršymo patirtį. Slapukai yra smulkūs failai, kurie yra išsaugomi naršyklėje ir susiejamt su jūsų aktyvumu puslapyje. Jie leidžia mums sužinoti ką veikėte tinklapyje praėjusį kartą, tačiau jie nėra susiję su asmenį identifikuojančia informacija. Jūs turite teisę atsisakyti slapukų. Tačiau atsisakius slapukų mūsų nuolaidos, pasiųlymai ir panaši informacija gali jūsų nepasiekti, nes ji yra skirta tik mūsų lankytojams. Mes rodome trečiųjų šalių reklamas ir turinį, kuris gali naudoti savo slapukus. Tai priklauso, bet neapsiriboja šiais slapukais: AddThis; Google Adsense/DFP ir Kontera; rėmėjų tinklai, kurie siūlo programinės įrangos parsisiuntimus (element5, cleverbridge.com, onenetworkdirect.com, cj.com ir kai kurios kitos); Analytics paketai (aprašyti aukščiau) ir t.t. Mes neesame atsakingi už informaciją, kurią renka trečiosios šalys. Jeigu norite to išvengti, atsisakykite jų slapukų.

Nuorodos ir reklaminis turinys

Tam kad suteiktume jums vertingos informacijos, mes galime savo tekstuose pateikti nuorodas į trečiųjų šalių svetaines. Supermodels.lt komanda tikisi, kad visos nurodytos trečiosios šalys saugo savo vartotojų privatumą. Turėkite omenyje, kad trečiosios šalys gali turėti skirtingą privatumo ir informacijos rinkimo politiką, ir gali rinkti kitokią informaciją. Supermodels.lt komanda nėra atsakinga už trečiasias šalis ir jų nuostatas.

Puslapio naudojimas

Naudodami Supermodels.lt puslapį, jūs sutinkate su šia privatumo politika.

Susisiekimas

Jeigu turite klausimų, susijusių su Supermodels.lt privatumo politika, pasiekti mus galite per Kontaktai puslapį.

Tapk modeliu