Agentūra

Agentūra „Supermodels“. Kas tai?

2001 m. įkurta modelių agentūra „Supermodels“ priklauso tarptautinei modelių ir modelių agentūrų asociacijai M.A.M.A. (angl. Models Agents Managers Association). Viso pasaulio modelių agentūras vienijanti asociacija M.A.M.A. gina modelių ir modelių agentūrų interesus. Šiai asociacijai priklausančios agentūros yra patikimos, dirba legaliai, sąžiningai ir gerbia kiekvieno modelio interesus.

Modelių agentūros „Supermodels“ modeliai yra tarsi vienos didelės šeimos nariai, kuriems yra skiriamas išskirtinis dėmesys ir rūpestis. Visiems modeliams ir jų šeimos nariams yra suteikiama išsami informacija apie modelio darbą, prieš išvykstant dirbti į užsienį padedama susitvarkyti reikiamus dokumentus, o prireikus pagalbos – modelių vadybininkės visuomet pasiruošusios ištiesti pagalbos ranką. Agnetūroje vyrauja abipusis ir betarpiškas, profesionalus bendradarbiavimas su modeliais, tai padeda pasiekti aukštų rezultatų. 

2020 metais „Supermodels“ agentūroje atidarėme naują SPECIAL padalinį, Lietuvoje jį vadiname ASMENYBĖS. Į šį padalinį kviečiame prisijungti nestandartinių dydžių modelius. Taip pat šiame padalinyje yra laukiami išskirtiniai, unikalūs žmonės tiek išorėje, tiek vidinėmis savybėmis, kurie pasitiki savimi, yra kryptingi ir charizmatiški. „Supermodels“ yra pirmoji modelių agentūra Lietuvoje atstovaujanti profesionalius PLUS SIZE modelius.

Modelių agentūra „Supermodels“ su kiekvienu modeliu pasirašo sutartį, kuri apibrėžia modelio ir agentūros teises bei pareigas. Pasirašyta sutartis apibrėžia modelio darbo pobūdį, sąlygas ir užtikrina modelio saugumą dirbant visame pasaulyje. Daugiau informacijos apie modelių sutartis.  

Bendradarbiavimas su būsimais modeliais prasideda tik tada, kai nuoširdžiai tikime jų sėkme, įžvelgiant kartais net giliai paslėptą potencialą.  Taip pat mes tikime savimi, kad sugebėsim sudaryti reikalingas sąlygas tam potencialui skleistis. Vis dėl to, vien tik tikėjimo neužtenka – reikia įdėti  labai daug darbo, kad atrasti tą sėkmės formulę ir pasiekti norimus rezultatus. Na, o iš savo darbo praktikos galiu pasakyti, kad nėra vieno kelio į sėkmę, kiekvienam iš modelių  tas kelias yra individualus. O mūsų agentūros tikslas padėti kiekvienam mūsų modeliui atrasti  savąjį, betarpiškai bendradarbiaujant ir tikint modelio potencialu.

Jurgita Kiguolė, agentūros vadovė

Bendradarbiavimas su užsienio modelių agentūromis

Per ilgus darbo metus agentūra sukūrė tvirtus ir patikimus ryšius su pasaulinėmis modelių agentūromis. Tai leidžia užtikrinti saugų ir legalų kiekvieno modelio darbą užsienyje. Ilgametė mūsų modelių agentūros patirtis garantuoja, kad kitame pasaulio krašte dirbančiu modeliu bus puikiai rūpinamasi ir prireikus sutiekiama visa reikalinga pagalba. 

Modelių agentūra „Supermodels“ bendradarbiauja su didžiausiomis ir garsiausiomis modelių agentūromis, tokiomis kaip NEXT, Wilhelmina, Bravo, Donna, Why Not Models, Women, Blow, Uno, Sight, Elite, Silent, Modelwerk, Image, MiLK, Two Management ir kt. 

Prisijunk prie mūsų!

Mūsų modelių agentūros pasididžiavimu tapo modelis Agnė Končiūtė, kuri su mūsų agentūroje yra jau daugiau nei 10 metų, toliau puikiai dirba modeliu mados pasaulyje ir kasmet pristato aukštosios mados dizainerių drabužius, tokių kaip Chanel, Christian Dior, o Giorgio Armani ir Emporio Armani kolekcijose podiumu žengė jau 16 kartų.

Didžiuojamės vyrų padalinio modeliu Karoliu Inokaičiu, kuris sulaukė didelio žinomumo socialiniuose tinkluose ir Milane pristatė Emporio Armani kolekciją, dirba su daugeliu žinomų prekės ženklų ir žurnalų. Supermodels gretose yra su didžiaisiais užsienio prekės ženklais dirbantys modeliai Gabija Gasperavičiūtė, Austė Miglinskaitė, Ugnė Butkutė, Nida Kazickaitė, dirbančios Milane, Paryžiuje, Tokijuje, Shangajuje ir kitose mados pasaulio sostinėse.

Taip pat daugiau nei dešimtmetį su mumis kartu dirbanti Saulė Šilinytė, kuri išvykusi į modelio darbo kelionę įsimylėjo Japoniją ir likus ten gyventi, toliau sėkmingai dirba modeliu. Deimantė Talutytė – mūsų nedidelio ūgio modelis, padariusi puikią karjerą Kinijoje ir įrodžiusi, kad kuomet labai nori, galima pasiekti viską. Didžiuojamės turėdamos plius dydžio modelius Rugilę Kančaitę ir Pauliną Galkonaitę, kurios įnešė naujų vėjų į Lietuvos mados pasaulį. Tu taip pat gali atsidurti tarp garsiausių ir žinomiausių modelių, bei užkariauti pasaulio mados sostinių podiumus!

Modelių agentūra „Supermodels“ laukia 14 – 22 m. amžiaus, ne žemesnių nei 170 cm ūgio merginų ir 16 – 25 amžiaus, 185 – 190 cm ūgio vaikinų.

Užpildyk registracijos formą ir lauk, kol vienas iš modelių agentūros atstovų su tavimi susisieks!*

Norint tapti mūsų agentūros modeliu nieko nekainuoja – agentūroje nėra taikomi jokie mokesčiai, todėl norintiems tapti modeliais ar jų tėvams nereikia nerimauti dėl gresiančių finansinių išlaidų. Daugiau informacijos apie modelio darbą.

*Agentūros atstovai susisieks tik su tinkamais kandidatais.

Kaip prisijungti prie mūsų didelės šeimos

Renkantis modelių agentūrą, merginoms ir vaikinams nuolat iškyla daugybė klausimų. Daugelį jų susisteminome ir sukūrėme DUK (dažnai užduodamų klausimų) dalį. Čia rasite atsakymus į jums rūpimus su modelio karjera susijusius klausimus, bei galėsite užduoti sąvajį klausimą el. paštu info@supermodels.lt, arba susisiekti su mumis Facebook ar Instagram paskyrose, jei atsakymo sąraše nerasite. Dažnai užduodami klausimai bei atsakymai

Visi norintys prisijungti prie vienos sėkmingiausių modelių Lietuvoje yra kviečiami užpildyti registracijos formą ir laukti, kol su jais susisieks modelių agentūros atstovai.

Būsimi modeliai priimami darbo dienomis, 10-17 val.
Prieš atvykstant, nepamirškite susisiekti telefonu ar el. paštu ir iš anksto suderinti susitikimo laiko.

 

Tapk modeliu