Agentūra „Supermodels“ kas tai?

2001 m. įkurta modelių agentūra „Supermodels“ priklauso tarptautinei modelių ir modelių agentūrų asociacijai M.A.M.A. (angl. Models Agents Managers Association). Viso pasaulio modelių agentūras vienijanti asociacija M.A.M.A. gina modelių ir modelių agentūrų interesus. Šiai asociacijai priklausančios agentūros yra patikimos, dirba legaliai, sąžiningai ir gerbia kiekvieno modelio interesus.

Modelių agentūros „Supermodels“ modeliai yra tarsi vienos didelės šeimos nariai, kuriems skiriamas išskirtinis dėmesys ir rūpestis. Visiems modeliams ir jų šeimos nariams suteikiama išsami informacija apie modelio darbą, padedama susitvarkyti reikiamus dokumentus prieš išvykstant dirbti į užsienį, o prireikus pagalbos – modelių vadybininkės visuomet pasiruošusios ištiesti pagalbos ranką. Artimi ryšiai tarp agentūros darbuotojų, modelių ir jų šeimos narių, padeda kiekvienam modeliui siekti aukštų rezultatų mados industrijoje. 

Modelių agentūra „Supermodels“ su kiekvienu modeliu pasirašo sutartį, kuri apibrėžia modelio ir agentūros teises bei pareigas. Pasirašyta sutartis apibrėžia modelio darbo pobūdį, sąlygas ir užtikrina modelio saugumą dirbant visame pasaulyje. Daugiau apie modelių sutartis skaityk čia.  

BENDRADARBIAVIMAS SU UŽSIENIO MODELIŲ AGENTŪROMIS

Per ilgus darbo metus agentūra sukūrė tvirtus ir patikimus ryšius su pasaulinėmis modelių agentūromis, o tai leidžia užtikrinti, kad modelio darbas užsienyje yra legalus ir saugus. Ilgametė mūsų modelių agentūros patirtis leidžia užtikrinti, kad kitame pasaulio krašte dirbančiu modeliu bus puikiai rūpinamasi ir prireikus sutiekiama visa reikalinga pagalba. 

Modelių agentūra „Supermodels“ bendradarbiauja su didžiausiomis ir garsiausiomis modelių agentūromis, tokiomis kaip NEXT, Wilhelmina, Bravo, Donna, Why Not Models, Supa, Premier, Viva, Women, Blow, Uno, Sight, Elite, Silent, Oui, Storm, Traffic, Chic, Modelwerk, Image ir kt. 

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ!

2016 metais mūsų modelių agentūros pasididžiavimas modeliai Agnė Končiūtė, Karolis Inokaitis, Saulė Šilinytė, Ugnė Andrijauskaitė, Modesta Petkevičiūtė, Jogilė Virbickaitė, Nida Kazickaitė ir daugelis kitų. Tu taip pat gali būti tarp garsiausių ir žinomiausių modelių bei užkariauti pasaulio mados sostinių podiumus!

MODELIŲ AGENTŪRA „SUPERMODELS“ LAUKIA 13-22 M. AMŽIAUS, NE ŽEMESNIŲ NEI 172 CM ŪGIO MERGINŲ IR 16 – 24 AMŽIAUS, 184 – 192 CM ŪGIO VAIKINŲ
Užpildyk registracijos formą ir lauk kol vienas iš modelių agentūros atstovų su tavimi susisieks! *

 
Agentūra padengia visas su modelio darbu susijusias išlaidas, todėl norintiems tapti modeliais ar jų tėvams nereikia nerimauti dėl gresiančių finansinių išlaidų. Daugiau informacijos apie modelio darbą rasi čia.

*Agentūros atstovai susisieks tik su tinkamais kandidatais.

Kaip prisijungti prie mūsų didelės šeimynos

Besirenkant modelių agentūra, panelėms ir vaikinams iškyla daugybė klausimų. Daugelį jų susisteminome ir sukūrėme DUK (dažnai užduodamų klausimų dalį). Čia rasite atsakymus į jums rūpimus klausimus susijusius su modelio karjera, bei galėsite užduoti sąvajį klausimą internetu, jei atsakymo sąraše nerasite. DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI BEI ATSAKYMAI

Visos norinčios prisijungti prie vienos sėkmingiausių modelių agentūrų Lietuvoje yra kviečiamos užpildyti registracijos formą ir laukti kol su jumis susisiekt modelių agentūros atstovai.

Registruotis
Priimame darbo dienomis I-V 10-17val.
Prieš atvykstant susiderinkite susitikimo laiką telefonu.
 

"Supermodels" Komanda

Jurgita Kiguolė

Jurgita Kiguolė
Savininkė

Rūta Macionytė

Rūta Macionytė
Modelių vadybininkė

Julija Jakštaitė

Julija Jakštaitė
Modelių vadybininkė

Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis
Savininkas

Jolanta Montvilaitė

Jolanta Montvilaitė
Modelių vadybininkė