Klausk – Atsakome. DUK

Šioje Skiltyje galite užduoti jums rūpimus klausimus. Mūsų komanda pasistengs jums atsakyti. Būtina laikytis žemiau esančių taisyklių. Jei jų nesilaikysite, klausimas ar komentaras bus pašalintas ir neatsakytas.

Taisyklės:

  1. Prašome būti mandagiems, kultūringiems ir tolerantiškiems. 
  2. Prieš klausiant prašome perskaityti Dažnai užduodamų klausimų Skiltį. Jūsų klausimas gali jau būti atsakytas. Visi pasikartojantys klausimai nebus atsakomi.
  3. Visi komentarai prie straipsnių turi atitikti straipsnio temą. Neatitinkantys klausimai ir komentarai bus šalinami. 
  4. Jei norite užduoti klausimą privačiai, prašome rašyti elektroniniu paštu: info@supermodels.lt arba atvykti į Ofisą.
  5. NeSpaminti!! Tai yra neuždavinėti tų pačių klausimų ir nerašyti tų pačių nuomonių Skirtingais vardais ir skirtinguose straipsniuose. Mes sekame jūsų IP ir puikiai matome, kur rašo tas pats žmogus ir kur skirtingas. 


DUK. Dažnai užduodami klausimai:

1. Kokio amžiaus galima tapti modeliu?

Modelių agentūra „Supermodels“ laukia merginų nuo 13 iki 20 metų ir vaikinų nuo 16 metų amžiaus. 

 

2. Koks turi būti modelio ūgis?

Merginos gali tapti modeliais, kurios yra ne žemesnės nei 172 cm, o vaikinai – ne žemesni nei 186 cm. Mūsų modelių agentūroje taikome itin griežti reikalavimai, todėl tik labai retais atvejais modeliu gali tapti žemesnės merginos ar vaikinai. 

 

3. Mano ūgis 175 cm, svoris 57 cm. Ar tikčiau jūsų agentūrai?

Visiems panašaus pobūdžio klausimams turime tik vieną atsakymą – pagal aprašymus modelių nesirenkame, todėl atsiųskite savo nuotrauką arba atvykite į agentūrą, prieš tai susisiekę nurodytais kontaktais. Agentūra susisiekia tik su tinkamais kandidatais.

 

4. Koks turi būti modelio svoris, matmenys ir apimtys?

Modelio svoris nėra pagrindinis kriterijus, į kurį kreipiamas didžiausias dėmesys. Modelių agentūra „Supermodels“ pateikia išsamią informaciją apie modeliams keliamus apimčių reikalavimus šiame straipsnyje

 

5. Kaip tapti modeliu? Ką reikia daryti?

Pirmiausia, reikia susipažinti su modelio darbo specifika, kadangi tai nėra toks lengvas darbas, koks dažnai pasirodo iš pradžių. Modelio karjerą reikės ne tik derinti su mokslais, bet ir daug dirbti – modeliui nepakanka būti vien tik gražiam. Parengėme straipsnius apie modelio profesiją, aprašėme skirtumus tarp modelio ir fotomodelio darbo bei pateikėme patarimus, kaip tapti modeliu. Būtinai perskaityk!

 

6. Kiek kainuoja tapti modeliu?

Modelių agentūra „Supermodels“ netaiko jokių mokesčių, kuriuos turėtų mokėti modelis. Esant susitarimui, agentūra apmoka visas modelio išlaidas: fotosesijas, kompozitinių kortelių gamybą, atvykimo į kastingus išlaidas bei kitas su modelio darbu susijusias išlaidas. 

 

7. Kas yra modelio sutartis? Ar galiu dirbti nepasirašius šios sutarties?

Informaciją, kas yra modelio sutartis ir kam ji reikalinga, gali rasti šiame straipsnyje. Dirbti be sutarties negalima, kadangi tai yra nelegalu tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Darbas be sutarties taip pat neužtikrina visų garantijų, kad bus sumokėtas atlygis, o nelaimės atveju – suteikta visa reikiama pagalba. 

 

8. Ar galiu dirbti keliose modelių agentūrose Lietuvoje?

Dirbti keliose agentūrose galima tik tokiu atveju, jeigu agentūrų darbas tarpusavyje nesikerta, ir jos yra apie tai informuotos. Pavyzdžiui, modelių agentūra „Supermodels“, „Aktorių agentūra“ ir „Editos kastingas“ yra skirtingų profilių agentūros, kurios duoda skirtingus darbus, todėl modelis gali dirbti šiose agentūrose vienu metu. Tačiau būnant „Supermodels“ modeliu, negalima dirbti su kitomis modelių agentūromis – „Modilina“, „Image Group“, „Baltic Models“ ir pan. 

 

9. Kaip žinoti, ar esi skolingas agentūrai? Kada reikia skolą grąžinti? 

Kiekviena legaliai dirbanti modelių agentūra veda pajamų ir išlaidų suvestinę vadinamą modelio balansu arba statementu, kuriame fiksuojamos modelio pajamos, išlaidos ir esamos skolos (jeigu tokios yra). Modeliui paprašius, agentūra privalo pateikti statementą. Skolų gražinimas arba nurašymas aptariamas su kiekvienu modeliu atskirai ir priklauso nuo įvairių susitarimų bei aplinkybių. Daugiau apie modelio balansą rasi čia.

 

10. Kada galima tikėtis darbo pasiūlymų?

Modelių agentūra „Supermodels“ informuoja kiekvieną agentūrai priklausantį modelį apie jo galimybes ir karjeros planus, kadangi kiekvieno modelio atvejis yra individualus. 

 

11. Kiek kainuoja fotosesija jūsų agentūroje?

Mūsų modelių agentūra fotosesijų nedaro. Modeliai siunčiami fotografuotis pas profesionalius fotografus, kurių fotosesijos gali kainuoti nuo 100 iki kelių šimtų eurų – ar tai apmoka agentūra, ar pats modelis priklauso nuo susitarimo. Tuo tarpu polaroidinių nuotraukų fotografavimus agentūroje nieko nekainuoja.

 

12. Kas yra ir kam reikalingos polaroidinės modelio nuotraukos?

Polaroidinės nuotraukos yra tokios, kuriose modelis turi atrodyti natūraliai. Šios nuotraukos reikalingos tam, kad klientas ar užsienio modelių agentūra, rinkdamasi modelį, matytų tikrą, natūralią modelio išvaizdą, kūno linijas, odos spalvą ir būseną ir t.t.

 

13. Kas yra modelio kompozitinės kortelės ir kam jų reikia?

Tai modelį reprezentuojanti kortelė, kuri paliekama užsakovams modelių atrankoje. Ji reikalinga tam, kad užsakovas geriau prisimintų modelį.

 

14. Kas yra modelio portfolio?

Modelio portfolio yra geriausių modelio nuotraukų rinkinys, sudėtas į specialų segtuvą, arba pateikiamas skaitmeniniame formate. 

 

15. Kaip elgtis modelių atrankose / kastinguose?

Kastinguose kiekvienas modelis turi išsiskirti ir pabrėžti savo geriausius bruožus. Parengėme straipsnį apie kastingus ir dalinamės patarimais, kaip elgtis modelių atrankose, kurį rasi čia.

 

16. Ar gera „Agentūros Pavadinimas“? Ką galite apie ją pasakyti? Kokios yra geriausios modelių agentūros Lietuvoje?

Komentuoti kitų modelių agentūrų darbą nėra etiška. Renkantis agentūrą svarbu patiems ieškoti informacijos ir atsiliepimų internete bei atkreipti dėmesį, kad patikimos agentūros priklauso tarptautinei modelių ir modelių agentūrų asociacijai M.A.M.A. Kokios modelių agentūros veikia Lietuvoje ir kokios nutraukė savo veiklą, gali rasti čia.


Jei turite papildomų klausimų - užpildykite žemiau esančią komentarų formą ir mūsų komanda pasistengs jums atsakyti.

Informacija atnaujinta 2016 m.

 

Jei jūs atitinkate modeliui keliamus išmatavimų reikalavimus, laukiame jūsų Supermodels agentūroje. Modelių agentūra "Supermodels" laukia merginų nuo 13 metų amžiaus ir 172 cm ūgio, bei vaikinų nuo 16 metų amžiaus ir 186 ūgio. Nedvejok ir Tapk modeliu!

 

REGISTRACIJA Į AGENTŪRĄ SUPERMODELS

 
Modelių Agentūros Lietuvoje

Lietuvoje yra labai mažai informacijos apie modelių agentūras. Tokioje mažoje rinkoje susikūrė per daug įvairių modelių agentūrų, todėl labai svarbu ž...

Modelių / Manekenių išmatavimai

Mados ir modelių pasaulis vilioja daugelį, tačiau norint tapti modeliu vien norų neužtenka. Profesionaliems modeliams taikomi itin griežti grožio stan...

Kastingai, modelių atranka – kas tai?

Kastingai yra modelių verslo „darbo birža", t.y. situacija, kuomet susitinka potencialūs užsakovai su modeliais, ieškančiais darbo. Kastingas gali b...

Fotomodeliai ir manekenės. Esminiai skirtumai

Ar žinote, kad fotomodelis ir manekenė yra visiškai skirtingi dalykai?   Labai dažnai tarp sąvokų manekenė ir fotomodelis dedamas lygybės ženklas, tač...

Kas gali būti modeliu?

Daugelis jaunų merginų ir vaikinų svajoja užkariauti modelių pasaulį, tačiau vien noro tam nepakanka. Modelio darbas sunkus ir reikalaujantis daug dar...

Klausk – Atsakome. DUK

Šioje Skiltyje galite užduoti jums rūpimus klausimus. Mūsų komanda pasistengs jums atsakyti. Būtina laikytis žemiau esančių taisyklių. Jei jų nesilaik...