Amodelica modelių agentūra – atsiliepimai, nuomonė

2010 metų duomenimis modelių agentūra Amodelica veiklos nebevykdo. Puslapis nebeprieinamas. Informacija čia palikta informaciniais tikslais.

Ką Amodelica agentūra skelbia apie save:

Kiekvienas naujas veidas mums yra unikalus ir mes į jį žvelgiame su perspektyva, atiduodame jam visas savo jėgas. Kiekvieno mūsų modelio pasiekimas yra mūsų pasiekimas, todėl mes stengiamės to siekti kartu.
Mes - modelių agentūra, oficialiai registruota UAB. Įmonės kodas 300556053. Veikiame nuo 2006 metų. Šiuo metu plečiamės ir ieškome naujų veidų bei partnerių.

Mūsų tikslai:
* Modeliams
turėti įvairių bruožų modelių, kurie intensyviai dirbtų su Lietuvos bei užsienio užsakovais. Palaikyti šiltus ir draugiškus santykius su visais modeliais.

* Kompanijoms
pasitelkiant patyrusius ir išskirtinius modelius, reklamos kompanijose iškelti Jūsų vardo ar prekės ženklo žinomumą tarptautinėje bei vietinėje rinkose.

Amodelica agentūros paslaugos:
Profesionalių modelių paslaugos
* Organizacijų, ar jų produktų pristatymas parodų, prezentacijų ar seminarų metu.
* Foto ir Video projektai (reklama, video klipai, video filmai, žurnalai, laikraščiai)
* Madų demostravimas, kolekcijų pristatymas

Taip pat siūlome
* Fotografo paslaugas
* Pristatymų organizavimas nuo idėjos iki jos įgyvendinimo
* Įvairaus pobūdžio renginių ir šou organizavimas (madų demostravimas, įmonės šventės, įvairūs pristatymai ir seminarai)

Amodelica kontaktai:
Donelaičio g. 33, 114 kabinetas
LT44240, Kaunas
tel/fax: 370 37 321690
email: info@amodelica.com
Direktorė: Rita Šakinytė

Agentūros "Supermodels" nuomonė apie "Amodelica":
Amodelica - jauna agentūra, kurioje daromos fotosesijos. Neturime duomenų ar agentūra investuoja į modelius ir daro fotosesijas nemokamai. Neturime daug informacijos apie šią agentūrą. Tiksliai nežinome koks jų ryšių su užsieniu. Nežinome kiek ir kokiose agentūrose yra dirbę Amodelicos modeliai. Tikimės, kad daugiau informacijos apie Amodelica agentūrą pateiks mūsų lankytojai.

Gandai ir atsiliepimai apie Amodelica:
* Agentūra priima visus kas moka už Fotosesijas
(Supermodels pastaba: Teisingai padarytos fotosesijos yra labai didelė paspirtis modelio karjeroje. Nors net ir naujam modeliui fotosesija neprivaloma. Be to tikrai tinkamas užsienio agentūroms nuotraukas gali padaryti labai retas fotografas Lietuvoje.

Supermodels Verdiktas:
Supermodels agentūros nuomone - Amodelica yra jauna agentūra daug dėmesio skirianti fotografijoms. Tikimės jų kokybė pateisina klientų lūkesčius.
Netikslūs pavadinimai: A modelica, Amodelika

Amodelica Komentaras apie šį straipsnį:
Komentaras kolkas negautas. Norėdami patikslinti, pakomentuoti ar papildyti straipsnį prašome susisiekti elektroniniu paštu: info@supermodels.lt

Papildoma informacija:
Nuoroda: Visos Modelių Agentūros Lietuvoje
atnaujinta 05.2012

Tapk modeliu