Baltic Model Management Modelių Agentūra – atsiliepimai, nuomonė

Ką Baltic Model Management (BMM) agentūra skelbia apie save:
BALTIC MODEL MANAGEMENT - viena iš seniausiai Lietuvoje egzistuojančių modelių agentūrų, sėkmingai bendradarbiaujanti su virš 50-ies pasaulyje gerai žinomų užsienio agentūrų, tokių kaip ELITE (Italija, Ispanija, Prancūzija, Olandija), FASHION (Milanas), IMG (Niujorkas, Londonas, Milanas, Paryžius), STORM (Londonas), MODELWERK (Vokietija), M4 (Vokietija), GROUP, VIEW (Ispanija), WILHELMINA, NEXT (Niujorkas), BRAVO, IMAGE, SWITCH, DONNA (Tokijus) bei kt.
Mūsų modeliai, grižę iš kelionių po užsienį, bei nauji veidai, besimokantys mokykloje ir kol kas dar nekeliaujantys arba keliaujantys tik atostogų metu, kiekvieną mėnesį fotografuojasi Lietuvos žurnalams - "Laima", "Ieva", "Panelė", "Moteris", "Cosmopolitan", "Nuo...iki", "MM", "Ekspress mada", "Ji", "Edita", "Geri patarimai" bei dalyvauja madų pristatymuose - Aleksandro Pogrebnojaus ir Vidos Simanavičiūtės, Ramunės Piekautaitės, Juozo Statkevičiaus, "Mados infekcijos", VDA renginiuose ir kt. Mūsų merginas galite išvysti tokiose reklamose kaip "Europos centras", "Mados linija", "Danija", "Este" batai, "Vilniaus kailiai", "Bitė", "Omnitel", "Čili ", "Grand Casino", "Gloria", "Bizon", kt.
Bendradarbiaujame su puikiais žinomais fotografais: Tomu Kaunecku, Gediminu Žilinsku, Algiu Kriščiūnu, Raimundu Adžgausku, Gedmantu Kropiu, Tomu Černiševu, kt.
Agentūra kiekvienais metais organizuoja turus po Lietuvą, ieškodama naujų veidų. Į finalinę atranką susirenka agentūros iš viso pasaulio. Kol nevyksta turai, merginos gali siųsti savo nuotraukas ir duomenis elektroniniu paštu arba tiesiog užeiti į agentūrą, pranešus apie vizitą iš anksto. Lauksime jūsų mūsų komandoje, kurią sudaro vadovas MASSIMO PARISI, direktorė INGRIDA BAČELYTĖ bei projektų vadovė DOMINYKA SELIUKAITĖ.
Agentūros merginos sėkmingai dirba madų pasaulyje.
Dovilę Viršilaitę galite išvysti Just Cavalli, Versus, R.E.D Valentino, CK One, Roccobarocco reklamose bei šių dizainerių kolekcijų pristatymuose: Christian Dior, Chanel, Just Cavalli, Issey Myake, Kenzo, Sportmax, Versus, etc.
Jovita Misevičiūtė - Calvin Klein kvepalų, JFF, Philosophy by Alberta Ferretti reklaminis veidas. Ji demonstravo Miu Miu, Prada, Dolce&Gabbana, Just Cavalli, Chanel, Missoni, Louis Vuitton, Marc Jacobs, Maxmara, Sportmax, Burberry, etc.
Kerstin Mannik - Blugirl, Armani, Gianfranco Ferre, Vivienne Westwood, Lacoste, John Richmond, Kenzo, Ralph Lauren, ir kt. dizainerių mėgstamas modelis.

Visa žemiau surinkta informacija gali būti šiek tiek netiksli, todėl tikimės, kad agentūra ją patikslins

Baltic Model Management Istorija:
Baltic Model Management yra viena seniausių modelių agentūrų Lietuvoje. Ši agentūra turėjo savo ofisą Estijoje ir pats didžiausias agentūros atradimas buvo supermodelio Carmen Kaas atradimas.
Aksčiau ši agentūra vadinosi tiesiog Baltic Models, bet dėl mums nežinomų priežasčių agentūros savininkas Massimo susipyko su geriausiu savo modeliu Carmen Kass ir taip atsirado 2 agentūros: Baltic Models Estijoje ir Baltic Model Management Lietuvoje. Estijoje dalinė agentūros savininkė yra pati Carmen Kaas kartu su Fotografu Paolo Moglia.
Prieš gerą Dešimtmetį Baltic models agentūra dirbo kartu su tuometine Exemplum modelių agentūra ir kartu atrado pirmuosius modelius Lietuvoje. Deja vėliau agentūrų keliai išsiskyrė, Exemplum liko dirbti Lietuvos rinkoje su įvairiomis reklamomis, Baltic models tapo modelių vartais į užsienio rinką.

Baltic Model Management kontaktai:
Latvių g.15/2-40
08123 Vilnius, Lithuania
Tel: +370 5 2109 041
Fax: +370 5 2109 042
GSM: +370 65909399
office@balticmodel.com

Agentūros "Supermodels" nuomonė apie "Baltic Model Management (BMM)":
Kai agentūra dar vadinosi Baltic Models, tai organizuodavo renginį: Miss Photo Baltic, kurio laimėtojos gaudavo kontraktus Baltic models agentūroje.
Dabar agentūra kasmet rengia kastingus didžiuosiuose Lietuvos miestuose taip ieškodama naujų veidų. Du kartus per metus BMM Agentūra taip pat organizuoja didelius kastingus užsienio modelių agentūroms. Į šias atrankas sukviečiami modelių agentai iš viso pasaulio, kuriems pristatomi naujai atrasti veidai.
Nors Supermodels (Exemplum) agentūros istorijoje, bei įvairiuose renginiuose ir buvo įvairių nesusipratimų su BMM dėl modelių, bet jokiu būdu negalima teigti kad tai kažkuo bloga agentūra.

Gandai ir atsiliepimai apie Baltic Model Management (BMM):
* Agentūros savininkas Massimo verbuoja modelius iš kitų Lietuvos agentūrų
(Supermodels pastaba: Net ir mūsų panelės įvairuose renginiuose gauna asmeniškai Massimo vizitines korteles, galbūt toks elgesys ir nėra labai etiškas, bet tik nuo pačio modelio ir sutarties sąlygų priklauso ar modelis pakeičia savo agentūrą)
* Agentūros savininkas Massimo kovojantis dėl savo modelių, dėl to yra nelabai mėgstamas kai kurių užsienio agentūrų
(Supermodels pastaba: Ne visos Modelių agentūros laikosi savo susitarimų, todėl kovojimas dėl savo modelių yra tikrai teigiamas bruožas. Čia galbūt šiek tiek koją kišą karštas itališkas asmenybės temperamentas.)

Supermodels Verdiktas:
Supermodels agentūros nuomone - Baltic Model Management (BMM) kaip ir Modilinos yra viena seniausių agentūrų Lietuvoje puikiai atliekančių savo darbą.

Netikslūs bei kiti įvairūs pavadinimai: BMM, Baltic Model, Balticmodel, BalticModelManagement, BalticModels, Baltic Models

Baltic Model Management (BMM) Komentaras apie šį straipsnį:
Komentaras kolkas negautas. Norėdami patikslinti, pakomentuoti ar papildyti straipsnį prašome susisiekti elektroniniu paštu: info@supermodels.lt

Papildoma informacija:
Nuoroda: Visos Modelių Agentūros Lietuvoje
atnaujinta 05.2012 

Tapk modeliu