D-Max Model Management modelių agentūra – atsiliepimai, nuomonė

Ką Dmax model management modelių agentūra skelbia apie save:
Modelių vadyba yra vienintelė mūsų veikla, kas reiškia, kad mūsų merginos gali naudotis mūsų didžiule patirtimi sukaupta per pastaruosius metus.
Mūsų pagrindinis tikslas suteikti mūsų modeliams aukščiausią profesionalumo lygį ir pasitenkinimą, kurį jos gali gauti iš mūsų agentūros Lietuvoje. Bet kuriuo metu, bet kurią dieną, mūsų merginos gali ateiti pas mus pasitarti ar aptarti geriausią būdą kopti modelio karjeros laiptais.

D-Max models (management) kontaktai:
Pylimo 38-65,
Vilnius, Lietuva
Daukšos 29,
Kaunas, Lietuva

Tel.+370 5 263 94 36
Mob.+370 614 56 922
E-mail: info@dmaxmodels.lt

Agentūros "Supermodels" nuomonė apie "D-MAX management":
Informacija patikslinta gavus laišką iš D-MAX management.
D-MAX models (management) agentūrą Fotografas iš Belgijos Xavier F.J Bonhomme įkūrė kartu su Violeta Repčenkaite. Vėliau Violeta susipyko su savo Partneriu ir įkūrė savo agentūrą "AMBER model agency" Lietuvoje, kurios veidu buvo pati Violeta. Vėliau Amber model agency pervadinta į Metropolitan.
Dabartinis agentūros direktorius dar prieš jam su Violeta įkuriant "D-MAX models" buvo susitikęs su agentūros "Supermodels" savininkais ir siūlė dirbti kartu pateikdamas planą kaip sunaikinti tuometines agentūras Baltic Models, Modilinos, Exemplum. Šio plano atsisakymas buvo agentūrų nesantaikos pradžia. Agentūra tikrai turi kelis gerai dirbančius modelius, nors kalbėdama apie pasiekimus savo skaičius mėgsta smarkiai padidinti.

Agentūra leidžia savo puslapį apie Madas: Exonline, kuriame pateikia kryptingą ir šališką informaciją. Už tokios informacijos teikimą agentūra DMAX skęsta teismuose. Po pralošto teismo ir prarastų vardų Exonline teko pekaisti pavadinimą i exmada.

FAKTAI apie DMAX Models:

  1. UAB "Emos Modeliai" rinkoje žinoma modelių agentūros DMAX models vardu pralošė Civilinę bylą Nr. 2-6416-171/2007 m. kur buvo nustatyta, kad UAB "Emos Modeliai", kitaip vadinama modelių agentūra "DMAX models" pateikė neteisingą bei nepagrįstą informaciją apie Lietuvoje veikiančias modelių agentūras, bei nepagrįstą vienareikšmiškai neigiamą UAB "Elektroniniai Sprendimai" modelių agentūros "Supermodels" reklaminio skelbimo vertinimą.
  2. UAB "Emos Modeliai" rinkoje žinoma modelių agentūros DMAX models vardu slapstosi nuo teisėsaugos. Stengiasi įvairiais būdais nepriimti korespondencijos, teisminių dokumentų, antstolių vykdymo raštų nei nurodytais veiklos adresais Kaune ir Vilniuje, nei įmonės registracijos adresu.
  3. Areštuotas prekinis ženklas D-MAX Models. Siekiant efektyvaus sprendimo įvykdymo ir atsižvelgiant į tai, kad išieškoma suma yra didelė, ir Skolininkas DMAX models realizuotino turto kreditoriniams įsipareigojimams neturi, buvo priimtas sprendimas aprašyti UAB "Emos modeliai" kodas 126291247 turtines teises į jos vardu registruotą prekės ženklą D-MAX, registracijos nr 50883, uždraudžiant juo disponuoti.
  4. UAB "Emos Modeliai" rinkoje žinoma modelių agentūros DMAX models vardu nubausta pinigine Bauda už šmeižiančios informacijos pateikimą, bei teismo sprendimo nevykdymą. 2008 sausio 10 dieną Vilniaus miesto apylinkės teismas priteisė UAB "Elektroniniai Sprendimai" (modelių agentūrai "Supermodels") 50000 lt neturtinės žalos atlyginimo, bei bylinėjimosi išlaidas iš UAB "Emos Modeliai" (modelių agentūrai "D-Max models")
  5. UAB "Emos modeliai" rinkoje žinoma modelių agentūros DMAX models vardu realios ekonominės veiklos nevykdo, 
  6. nes teisėsaugos institucijos nemato finansinių operacijų. Jei modeliai dirba, o oficialių finansinių operacijų nėra, tai arba vykdoma juoda buhalterija, pinigai keliauja į kitas įmones, arba veikla tiesiog nevykdoma, nors skelbiama kitaip. Visą tai aiškinasi Valstybinė Mokesčių Inspekcija dėl apgaulingo apskaitos vykdymo.
  7. Areštuoti domeinai: exonline.lt, dmaxmodels.lt. Antstoliai areštavo skolų nesusimokančiai UAB "Emos Modeliai" priklausančius domainus. Greitu laiku šie domainai bus parduoti iš varžytinių arba perduoti UAB "Elektroniniai Sprendimai" agentūrai "Supermodels", kad būtų padengta dalis įsiskolinimo.
  8. Areštuoti domainai ir prekinis ženklas DMAX atimtas ir perduotas disponuoti Supermodels kaip dalinis skolos padengimas.


Gandai ir atsiliepimai apie Dmax modelių agentūrą:
* Agentūros direktorius Xavier Bonhomme apdergė Lietuvos Respublikos Seimo pastatą
(Supermodels pastaba: Taip buvo toks atvejis, tema buvo eskaluojama per televiziją. Belieka tik pačio direktoriaus paklausti kodėl jis taip pasielgė
* Agentūra Šmeižia kitas agentūras ir modelius
(Supermodels pastaba: Taip tai tiesa. Savo puslapyje Exonline agentūra intensyviai skelbia tikrovės neatitinkančią, šmeižikišką informaciją ne tik apie mūsų agentūra, bet ir apie kitas Lietuvos modelių agentūras, modelius ir žinomus visuomenės asmenis
* Agentūra nebegali teisėtai vykdyti veiklos be Supermodels Model Management agentūros leidimo. Prekinis ženklas DMAX priklauso Supermodels.


Supermodels Verdiktas:
Dėl teisminio proceso ir bylos dėl šmeižto agentūros "Supermodels" nuomonė apie DMAX models negali būti gera. Pačioms merginoms, bei jų Tėvams paliekame galimybę spręsti ar Tokią reputaciją turinti ir taip besielgianti agentūra gali būti patikimu partneriu.

====Atnaujinimas====
UAB "Emos modeliai" modelių agentūra "Dmax models" teisme pralaimėjo bylą dėl šmeižto. Šiuo metu "Dmax models" savininkas slapstosi nuo anstotlių norėdamas išvengti teismo keliu priteistų baudų. Prekinis ženklas "Dmax models" bei internetiniai adresai dmaxmodels.lt ir exonline.lt buvo areštuoti ir perduoti teismo procesą laimėjusiai agentūrai "Supermodels model management". "Dmax models" bando ignoruoti teismo sprendimus ir tęsia veiklą pasivadinusi įvairiais kitais vardais.

Netikslūs bei kiti įvairūs pavadinimai: D-Max, Dmax, Dmaxmodels, Dmax models, Dimaxas, Dmax management, dmax modelmanagement

Dmax Komentaras apie šį straipsnį:
Komentaras gautas, straipsnis patikslintas. Norėdami patikslinti, pakomentuoti ar papildyti straipsnį prašome susisiekti elektroniniu paštu: info@supermodels.lt

Papildoma informacija:
2008 sausio 10 dieną Vilniaus miesto apylinkės teismas priteisė UAB "Elektroniniai Sprendimai" (modelių agentūrai "Supermodels") 50000 lt neturtinės žalos atlyginimo, bei bylinėjimosi išlaidas iš UAB "Emos Modeliai" (modelių agentūrai "D-Max models") Nuoroda: Visos Modelių Agentūros Lietuvoje
atnaujinta 05.2012 

Tapk modeliu