Europos Centro Modeliai ECMA – atsiliepimai, nuomonė

Ką Europos Centro Modeliai (ECMA) skelbia apie save:
Europos Centro Modeliai – tai modelių agentūra, kurios privalumai - sąžiningumas, paslaugumas, patikimumas tiek modeliams, tiek klientams. Mūsų modeliai yra atstovaujami išskirtiniu pagrindu nacionaliniu bei tarptautiniu mastu. Mūsų agentūra valdo daugelį mados ir modeliavimo pramonės darbų, nuo modelio paruošimo, reklamavimo iki jo užsakymų. Verslas vykdomas, apsiribojant tik modelių agentūros veikla, interneto paslaugomis, todėl mes suteikiame modeliams galimybę pradėti modelio karjerą, ją tęsti ir tapti žinomais bei profesionaliais modeliais. Mūsų agentūra rūpinasi savo modeliais, jie visada gali tikėtis profesionalios pagalbos. Mes laikomės griežtų madų pasaulio standartų. Mūsų specialistai, stažavęsi madų pasaulio sostinėje Niujorke, garantuoja jums savo paslaugų kokybę bei aukštą atlikimo lygį. Taip pat palaikome ryšius su garsiausiomis modelių agentūromis Niujorke, Londone, Paryžiuje, Tokijuje, Melburne ir kt. Tai sudaro galimybę ne tik pateikti joms savo modelius, bet ir peržiūrėti jų pasiūlą. Mūsų agentūra dirba su geriausiais fotografais, tad jūs galite gauti aukščiausios kokybės produktus.

ECMA kontaktai:
Palangos g. 20
LT-44287 Kaunas,
Lietuva.
tel/fax: +370 37 206812
e-mail: info@ecma.lt ; office@ecma.lt

Agentūros "Supermodels" nuomonė apie "ECMA":
Europos Centro modelių agentūra darbams ieško ne tik aukštų, standartus atitinkančių modelių. ECMA mergaites priima nuo 162 cm Ūgio. Agentūroje taip pat galima rasti vaikinų, visai jaunų mergaičių ir berniukų. Agentūroje atliekamos fotosesijos, kuriamas modelio portfolio. Per daugelį veiklos metų agentūra jau turi savo modelių, kurie važinėja į užsienį, siekia savo karjeros, turi ir vaikinų ir merginų patenkančių į lietuviškas reklamas, bei žurnalus.

Gandai ir atsiliepimai apie ECMA:
* Apmokestintos įvairios paslaugos už Agentūros paslaugas
(Supermodels pastaba: Kiekviena agentūra nusistato savo įkainius ir tvarką už ką yra mokami pinigai. Rinkoje yra daugybė agentūrų, todėl niekas prievarta neverčia rinktis būtent šią agentūrą. Jei jų kainos ir tvarka jus tenkina, vadinasi viskas tvarkoje.
* Modelio sutartis per ilgam laiko tarpui, be konkrečių įsipareigojimų ir normalios nutraukimo galimybės
(Supermodels pastaba: Sutartis yra ne tik modelio, bet ir agentūros įsipareigojimas. Jei agentūra savo įsipareigojimų nevykdo, tai bet kuris teisininkas sutartį nutrauks be jokių problemų, net jei ir nėra numatytos normalios nutraukimo galimybės. Jei agentūra savo įsipareigojimus vykdo ir esate patenkinti, tai sutarties laikotarpis nėra labai svarbus.
* Darbai nestandartiniams modeliams
(Supermodels pastaba: Nereikėtų tikėtis didelio užimtumo, jei esate šiek tiek nestandartinių išmatavimų. Įvairių darbų gali gauti įvairūs žmonės, kurie mūsų agentūroje vadinami atskira savoka reklamos personažais, o ECMA vienu bendriniu žodžiu - modeliais.

Supermodels Verdiktas:
Supermodels agentūros nuomone - Europos centro modeliai tai agentūra ieškanti ne tik aukšto lygio modelių, bet ir tiesiog paprastų žmonių įvairiems reklamos darbams. Atidžiai skaitykite sutartį.

Netikslūs bei kiti įvairūs pavadinimai: ECM, ECMA, Ecmas

ECMA Komentaras apie šį straipsnį:
Komentaras kolkas negautas. Norėdami patikslinti, pakomentuoti ar papildyti straipsnį prašome susisiekti elektroniniu paštu: info@supermodels.lt

Papildoma informacija:
Nuoroda: Visos Modelių Agentūros Lietuvoje
atnaujinta 05.2012

Tapk modeliu