Grožio samprata

Pauglystė – tai laikas, kai formuojasi mergaitės grožio supratimas. Vienos iš jūsų lygiuojasi į drauges, kitos – į „žvaigždes“, dar kitos –  į modelius, kurius mato žurnaluose. Gerai, jei yra kas šitą procesą prižiūri ir užėjus staigiam norui turėti Karli Klos šukuoseną gali jus sustabdyti, nes mato, kad ta šukuosena jums netiks. Aišku, ne visos jūs klausote mamų nuomonės, todėl prieš skubant save „pagražinti“ svarbu šį tą žinoti:

* Mados pasaulio industrijoje vis dar vertinamas natūralumas: natūralūs nedažyti plaukai, nesugadinti antakiai, nagai, blakstienos.  Bet jokiu būdu nemaišykite to su higiena! Natūralumas tai nėra pajuodavę panagės, ar apžėlusios tam tikros kūno dalys.


* Makiažas – tai būdas atrodyti jaunesnėmis, ypatingomis progomis – gražesnėmis, bet jaunas mergaites jis dažniausiai pasendina, su makiažu jos atrodo daug vyresnės. Todėl neskubėkit pasenti 🙂


* Tai, kas tinka tavo draugei ar mylimai aktorei, gali visai netikti tau. Todėl jei trokštate išvaizdos pasikeitimų, pirmiausia siūlome pradėti nuo mažų dalykų. Neskubėkit savęs susigadinti! Plaukus nebūtina nusikirpti ar nusidažyti, pradžiai užtektų tik paeksperimentuoti su šukuosena. Antakius užtektų paformuoti šešėliais ar pieštuku, neskubėkit darytis permanentinių makiažų ar drastiškai nusipešioti anktakius. Apskritai antakių priežiūrą reikėtų patikėti tik profesionalui


* Jei turite kažką labai išskirtinio, pavyzdžiui, tarpą tarp dantų, iškirtinai plačius antakius, charakteringą nosį ir pan. – tikrai nepulkite dėl to kompleksuoti. Individualumas šiais laikais madingas. 


* Pats aukščiausias grožio matas merginoje yra šypsena ir nuoširdumas, paprastumas ir pasitikėjimas savimi. Todėl, mielosios, mylėkit save ir būsite pačios gražiausios!