Higiena

Pats didžiausias grožio priešas yra NEVALYVUMAS. Nieko nėra atgrasiau už merginą, dvelkiančią prakaito kvapu, su neplauta galva ir nevalytais dantimis. Todėl, mielosios, grožis prasideda nuo elementarios kūno higienos. O praustis, valytis dantis, plautis ir šukuotis plaukus bei prižiūrėti nagus yra kiekvienos iš jūsų pareiga!


Keli patarimai norinčioms būti švariomis, kvapniomis ir gyvybingomis:

* Norint, kad kūno kremas gerai įsigertų (ir apskritai turėtų poveikį), jį reikėtų tepti iškart po maudymosi ant dar drėgnos odos.
* Niekada nepurkškite kvepalų ant prakaituotų drabužių ar nešvaraus kūno, nes tai tikrai ne tik nenuslopins prakaito kvapo, bet dar labiau jį sustiprins.
* Nekokybiškas muilas (ir apskritai dažnas jo naudojimas) išsausina odą, todėl renkantis muilą atkreipkit dėmesį, kad jo sudėtyje būtų kuo didesnė dalis aliejų, o sudėtis – kuo natūralesnė.
* Jeis skutatės pažastis ar kitas kūno vietas, specialistai pataria tai daryti duše arba tiesiog sudrėkinus odą. Vanduo suminkština odą, išbrinksta plaukų šaknys, todėl depiliacija tampa efektyvesne ir būna mažiau dirginama oda.
* Praustis ir valytis dantis PRIVALOMA mažiausiai du kartus per dieną.
* Jei norit turėti gražią ir sveiką veido odą, prieš miegą BŪTINA kruopščiai nusivalyti makiažą.