Image Group Modelių Agentūra – atsiliepimai, nuomonė

Ką Image Group agentūra skelbia apie save:
Modelių agentūra „Įvaizdžių grupė“ įregistruota 1998 metais. Agentūros steigėjos – trys žinomi Lietuvos modeliai: Renata Mikailionytė, Julija Maslinskaja ir Meda Jonaitytė.

Nuo 2000 m. pradedamas naudoti ir tarptautinis agentūros pavadinimas „MAJOR IMAGE GROUP“. IMAGE GROUP – tiesioginis agentūros pavadinimo vertimas į anglų kalbą, o MAJOR pridedamas, pasirašius sutartį su modelių agentūra „MAJOR MODEL MANAGEMENT“, kuri turi savo atstovybes Milane, Niujorke, Miunchene, taip pat bendradarbiauja su modelių agentūromis kitose pasaulio šalyse – Japonijoje, Prancūzijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Anglijoje, Australijoje. Nuo šios sutarties pasirašymo dienos „Įvaizdžių grupė“ tarptautinėje rinkoje žinoma kaip „MAJOR IMAGE GROUP“ ir įsipareigoja du kartus per metus organizuoti modelių atrankas visoje Lietuvoje, po kurių atrinktos merginos pristatomos tarptautinei modelių agentūrų komisijai. Po šių atrankų apie keturiasdešimt merginų išbandė savo jėgas užsienio modelių agentūrose, apie dvidešimt sėkmingai tęsia tarptautinę modelio karjerą. Šią agentūros veiklos sritį kuruoja Julija Maslinskaja ir Meda Jonaitytė.

Lietuvoje mūsų agentūra bendradarbiauja su visais didžiausiais žurnalais, tokiais kaip „Panelė”, „Moteris“, „Laima“, „Ieva“, „Cosmopolitan“, „Moters savaitgalis“ ir kitais. Dirbame su daugeliu reklamos agentūrų ir garsiausiais Lietuvos mados dizaineriais: Sandra Straukaite, Ramune Piekautaite, Vitalijumi Čepkausku ir Sonata Bylaite, Giedrium Šarkausku, Jolanta Talaikyte, Jolanta Rimkute ir Ieva Ševekovaite, Jurga Januškevičiūte, Gabriele Januškevičiūte ir kitais. Šią veiklos sritį kuruoja Renata Mikailionytė, kuri taip pat yra didžiausio Lietuvos mados festivalio „Mados infekcija“ prodiuserė ir koordinatorė bei „Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos“ organizuojamų festivalių-parodų „Baltijos tekstilė ir oda“ bei „Baltijos stilius“ režisierė ir koordinatorė.

2010 metų atnaujinimas: Image Group baigė savo išskirtinį bendradarbiavimą su Major Model Management agentūra ir pradėjo dirbti su įvairesnėmis agentūromis. Pagrindiniu savo partneriu Image Group pasirinko agentūrą NEXT, bet tai nėra išskirtinis bendradarbiavimas. NEXT agentūra dirba ir su kitomis modelių agentūromis Lietuvoje.

Image Group kontaktai:
Švitrigailos g. 11C,
Vilnius, Lietuva.
Tel./faks. 8 5 2611008,
mob. tel.:
8 698 12404,
8 640 59991,
8 640 59992.
model@imagegroup.lt

Agentūros "Supermodels" nuomonė apie "Image Group":
Image Group modelių agentūra žinoma tuom, kad agentūros savininkės yra gerai žinomi veidai Lietuvoje, turi daugybę pažinčių tiek Televizijoje, tiek žurnaluose ir reklamos agentūrose. Ši agentūra stipri dar ir tuom, kad dėl pasirašytos sutarties su Major Model management agentūra yra įsipareigojusi vykdyti kasmetinius kastingus aplink Lietuvą. Kastingų metu aplankomi ne tik didžiausi Lietuvos miestai, bet ir atokesnės Lietuvos vietos. Kastingų metu ieškomi nauji veidai tiek Major Model management agentūrai, tiek kitoms agentūros pasaulyje.
Major Image Group agentūra turi ir vyrų modelių. Juos gana dažnai galima pamatyti įvairuose renginiuose ir reklamose Lietuvoje. Image Group bendrasavininkė Renata Mikailionytė du kartus per metus organizuoja mados festivalį "Mados Infekcija", kurį galima prilyginti lietuviškajai madų savaitei. Šio renginio organizavimas daro šia agentūrą išskirtine Lietuvoje.

Gandai ir atsiliepimai apie Image Group:
* paskutiniu metu modeliai pasigesta veiklos
(Supermodels pastaba: Modelio darbas labai retais atvejais gali atstoti pilną darbą ir registruojantis į bet kurią agentūrą nereikėtų tikėtis, kad darbo pasiūlymai atsiras kasdien ir modelis bus pilnai užimtas)

Supermodels Verdiktas:
Supermodels agentūros nuomone - Image Group kaip ir Modilinos, bei Baltic Model Management yra sena ir patikima agentūra.

Netikslūs bei kiti įvairūs pavadinimai: MIG, IMG, Image Major, ImageMajor, Įvaizdžio grupė, Įvaizdžių grupė

Image Group Komentaras apie šį straipsnį:
Komentaras kolkas negautas. Norėdami patikslinti, pakomentuoti ar papildyti straipsnį prašome susisiekti elektroniniu paštu: info@supermodels.lt

Papildoma informacija:
Nuoroda: Visos Modelių Agentūros Lietuvoje
Informacija atnaujinta: 05.2012

Tapk modeliu