Major Amber Models modelių agentūra – atsiliepimai, nuomonė

Ką Major Amber Models agentūra skelbia apie save:
Metropolitan modelių agentūros ofisas Lietuvoje atidarytas 2003 metais. Agentūrai vadovauja Inga Buividaitė.
AMBER MODELS - modelių agentūra, įkurta 2003 metais Lietuvoje ir visą tą laiką čia atstovavusi pasaulinę modelių agentūrą METROPOLITAN, o nuo 2009-ųjų yra žinomos tarptautinės agentūros Major Model Management atstovė Lietuvoje.
Modelių agentūros "Major Amber Models" savininkė yra žinomas modelis Agnė Stankūnaite - Dagilė, daug metų sėkmingai dirbanti modelio darbą užsienyje ir Lietuvoje.

Kuo ši agentūra skiriasi nuo kitų? Joje atrenkama mažiau modelių, bet visi jie turi daugiau darbo ir galimybių plėtoti savo karjerą. Šiai agentūrai priklausantys modeliai dažniausiai dirba užsienyje. "Major Amber Models" bendradarbiauja su garsiausiomis modelių agentūromis pasaulio mados sostinėse Milane, Paryžiuje, Londone ir Niujorke, o taip pat su kitomis, įsikūrusiomis Austrijoje,  Graikijoje,  Ispanijoje, Japonijoje, Kinijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje ir daugelyje kitų šalių.
 
"Major Amber Models" agentūra taip pat bendradarbiauja su Lietuvos dizaineriais ir didžiausiais moterims skirtais leidiniais šalyje - žurnalais "Laima", "Ieva", "Cosmopolitan", "L'Officiel Mada", "Panelė" ir "Moteris".
 
Major Amber Models tikslas: rūpintis modelių karjera taip, kad jie taptų žinomų reklamos kampanijų ir garsiausių pasaulio mados namų veidais!

Major Amber Models kontaktai:
Karmelitų g. 5-5,
Vilnius, Lietuva.
mob. tel.: +37067440305
info@mamodels.lt

Agentūros "Supermodels" nuomonė apie "Major Amber Models":
Pradžia: D-MAX models agentūrą Fotografas iš Belgijos Xavier F.J Bonhomme įkūrė kartu su Violeta Repčenkaite. Vėliau Violeta susipyko su savo Partneriu ir įkūrė savo agentūrą "AMBER model agency" Lietuvoje, kurios veidu buvo pati Violeta. Vėliau "Amber model agency" buvo pervadinta į Metropolitan.. Dar šiek tiek Vėliau Violeta savo dalį akcijų pardavė ar perdavė dabartinei savininkei.
Ši agentūra nesiima aktyvių savireklamos veiksmų, paskutiniais metais neorganizavo atrankos turų. Agentūros žinomumą šiuo metu labiausia lemia pats tarptautinis prekinis ženklas. Supermodels agentūra nemato aktyvių Major Amber Models agentūros veiksmų Lietuvoje.

Gandai ir atsiliepimai apie Major Amber Models:
* Major agentūros pavadinimas ilgą laiką buvo kitos modelių agentūros pavadinime. Pasikeitus partneriams Lietuvoje yra sumaištis ir ne visi modeliai supranta kuri agentūra iš tikro atstovauja Major modelių agentūrą.
(Supermodels pastaba: Žiniasklaidoje, Internete, Radijo ir TV eteriuose Major Amber Models metais šmėžuoja retai)

Supermodels Verdiktas:
Supermodels agentūros nuomone - Metropolitan yra nedidelė agentūra Lietuvoje, kuri gali naudoti žymios agentūros vardą. Panašu, kad išskirtinės sutarties nėra, nes Major Model Management agentūros skautai lankosi kastinguose ir kitose Lietuvos modelių agentūrose įskaitant ir Supermodels. Tai gera agentūra priklausanti tarptautinei Modelių ir Modelių agentūrų Asociacijai M.A.M.A.

Major Amber Models Komentaras apie šį straipsnį:
Komentaras gautas. Informacija pataisyta. Norėdami patikslinti, pakomentuoti ar papildyti straipsnį prašome susisiekti elektroniniu paštu: info@supermodels.lt

Papildoma informacija:
Nuoroda: Visos Modelių Agentūros Lietuvoje
Informacija atnaujinta: 05.2012

Tapk modeliu