Paroda „PORTRETAS”

Rugsėjo 15 dieną Supermodels kartu su A/D events & communication Vilniuje išskirtinei mados profesionalų, fotografų ir neabejingų madai publikai pristatė jaunųjų talentingų ir labai perspektyvių mados fotografų parodą PORTRETAS.

Stilingoje aplinkoje atsiskleidė pagrindinė projekto idėja – parodyti, kad kiekvienas žmogus, tame tarpe ir fotografas, skirtingai mato tą patį veidą, savitai supranta grožį ir perteikia moteriškumą, kiekvienas iš jų turi savitą fotografavimo techniką bei stilistiką. Fotomenininkų darbuose atsiskleidė ir kokia nuostabi ir įvairiapusiška gali būti moteris.

Neturėjusiems progos pamatyti parodos gyvai – dalinamės projekte dalyvavusių fotografų darbais ir renginio akimirkomis. Prie Supermodels projekto prisijungė net 14 jaunųjų mados fotomenininkų: Denis Michaliov, Eglė Juozaitytė, Greta Bernotaitė, Robert Mishka, Fotogenijai, Vaidas Jokubauskas, Paulius Zaborskis, Robertas Pledas, Šarūnas Daunoras, Naked Cat, Imantas Boiko, Greta Gedminaitė, Rokas Baltakys ir Dainius Ščiuka.

Ačiū visiems apsilankiusiems! O didžiausias ačiū projekto partneriams: Trinity, IDDO, FotoPRO, Rent Boutique, Lavazza, Absolut, Vitamin well ir Trims seserims!

Renginio akimirkų fotografai Nendrė Žilinskaitė ir Rytis Šeškaitis.