Supermodels modelių stovyklos 2013 akimirkos. Trečia dalis – sportas

Modeliams nepakanka vien tik sveikai maitintis, kad kūnas būtų tobulas ir idealiai tiktų šiai profesijai. Net jei mergina yra labai genetiškai apdovanota dailiom kūno linijom, dažnai su amžiumi ateina riba, kuomet vien tik sveikai valgyti nebeužtenka. Norint palaikyti kūno tonusą, modeliai privalo sportuoti ir mankštintis. Taigi vienas iš stovyklos uždavinių buvo išmokyti merginas mankštintis bei sportuoti, atkreipiant dėmesį į reikalingus pratimus įvairioms kūno vietoms dailinti.

 

Tikrai niekam nebus paslaptis, kad modeliai neturi būti ryškiai raumeningi, tačiau kūnas turi būti stangrus, oda nesuglebusi. Šis uždavinys iš tikrųjų yra daug sudėtingesnis nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, nes reikia tinkamai pasirinkti sportavimo dažnumą, daromus pratimus ir jų trukmę, atsižvelgiant į merginų amžių ir siekiamus tikslus. Dalis merginų sportavo norėdamos kūno linijas padailinti, kitos – numesti svorio. 

 

Reguliarus sportavimas gerina fizinę būklę.  Betkokia mankšta, aerobika, bėgiojimas, plaukimas ir kiti fizinio aktyvumo būdai gali padėti lengviau įveikti nuovargį, pagerinti savijautą ir suteikti daugiau energijos. Kiekvienas rytas stovykloje prasidėdavo minimalia 20-ties minučių mankšta, padedančia kūnui prabusti ir pasiruošti naujai dienai. Sakoma, kad tokia mankšta gali padėti įveikti įtampą, psichologinį nuovargį, depresiją bei sugrąžina pozityvią nuotaiką. 

 

Teisingą mitybą suderinus su reikiamu fiziniu aktyvumu galima gana greitai, efektyviai ir nepervargstant pasiekti norimų rezultatų. Kiekvieną dieną merginos apie valandą sportavo sporto salėje, turėdamos progą įvertinti kiek suvalgytų kalorijų sudegino darydamos įvairius pratimus. Tikimės, kad šioje stovykloje merginos suprato, jog norint būti gražioms ir lieknoms tikrai nereikia pulti į kraštutinumus badaujant ar pusę dienos praleidžiant sporto salėse, užtenka apgalvoti dienos ritmą ir derinti maistą. Puikus palydovas šiuo atveju yra dienoraštis, kuriame kiekviena mergina fiksavo dienos kalorijų pokytį ir galėjo įvertinti kaip tai įtakoja jos svorį bei išmatavimus. 

 

Visos merginos buvo tiksliai išmatuotos atvykimo dieną ir išvykstant iš stovyklos. Gauti rezultatai netgi pralenkė lūkesčius ir įrodė mūsų kolektyve nuolat kartojamą tiesą – nereikia jokių alinančių dietų, užtenka mokėti gyventi sveikai!