Vyrai modeliai: reikalavimai ir patarimai

Mados industrijoje tarp supermodelių moterų žinoma yra ir modelių vyrų, užsitarnavusių top modelių vardą ir nors industrija ta pati -  žaidimo taisyklės šiek tiek skiriasi. Vaikinams kelias į sėkmę yra šiek tiek sunkesnis nei merginoms, tačiau šiame straipsnyje sužinosite, kaip juo eiti tikslingai. 

 

Reikalavimai vyrams modeliams

Vaikinams yra nustatytas griežtas ir gana siauras ūgio reikalavimas - jie neturėtų būti žemesni nei 185 ir neaukštesni nei 190 cm. To reikalaujama visose rinkose, profesionaliai dirbant tiek fotosesijose, tiek dizainerių kolekcijų pristatymuose. Tačiau, nors ir tai pasitaiko retai, išimčių visada būna, jei modelio veidas turi daug potencialo ar modelis yra unikalus, agentūra gali suteikti jam šansą. 

Jei vaikinas pirmą kartą ateina į agentūrą jaunas ir išgirsta, kad jo ūgis yra per žemas pradėti karjerą, yra didelė tikimybė, kad vaikinas su metais dar paaugs ir pasieks reikalaujamą ūgį, tad nenuleiskite rankų ir pabandykite vėliau. Pasitaiko atvejų, kai motininė agentūra kolkas negali pasiūlyti kontrakto dirbti su ja, dėl per žemo ūgio, tačiau paprašo pasirodyti dar kartą po kelerių metų, tad nepamiršk ir niekada nenuleisk rankų!

Vaikinai taip pat turi prižiūrėti savo išvaizdą - figūrą, odą, plaukus... Agnetūros pageidauja, kad vaikinai būtų "fit" sudėjimo, tad atrask mėgstamą sportą, kuris padėtų palaikyti stangrų kūną. 

Patarimai pradedančiąjam vyrui modeliui

Norint tapti sėkmingu modeliu, svarbu neprarasti motyvacijos. Retai darbai ir pripažinimas ateina be ilgo ir nuoseklaus darbo. 

Vaikinams dažnai tenka investuoti į modelių fototestus. Juose vaikinai, kaip ir merginos, turi mokėti atsiskleisti kaip modeliai ir pozuoti laisvai, žinoti geruosius savo veido kampus ir mokėti improvizuoti su kūnu. Tam reikia daug praktikos, dažnai vaikinai su pirmuosiuose modelių testuose tai atskleisti būna sunku.

Todėl dažnai praktikuokitės pries veidrodį, telefono kamerą, stebėkit, kaip tai daro profesionalūs vyrai modeliai ir semkitės įkvėpimo. Vis atnaujinti savo model booką vaikinams reikia ir dėl to, kad augant, bręstant, pastebimai keičiasi jų veido struktūra, sudėjimas. 

Vaikinams taip pat labai svarbu praktikuoti savo vaikščiojimą. Juk su kiekviena mados savaite ateina ir vyrų mados savaitės mados sostinėse Milane, Londone, NewYorke... Vyriško podiumu vaikščiojimo pavydžių paieškok Youtube, patarimų duos ir motininė modelių agentūra.

Todėl svarbu išsirinkti patikimą, patirties turinčią motininę modelių agentūrą. Agentūroje dirbantys modelių agentai gali numatyti, kuriose rinkose tau galėtų sektis geriau ar blogiau, duoti naudingų patarimų, nukreiptų tikslingu keliu. Pirmiausia peržvelk agentūras, dirbančias Lietuvoje. Patikrink ar jos patikimos, kokią patirtį turi sukaupę atstovaujant vyrus modelius, peržvelk jų socialinius tinklus. Paklausk jau dirbančių modeliais draugų atsiliepimų apie agentūras ar tiesiog parašyk vaikinams, priklausanties agentūroms ir paprašyk patarimo. Palengvinti agentūrų paieškai, sudarėme sąrašą modelių agentūrų Vilniuje ir Kaune

Įdėk pastangų pats pristatydamas ir atstovaudamas save, kaip modelį, socialiniuose tinkluose. Jei jau priklausai modelių agentūrai, pažymėk tai ir vesk savo modelio booką tiesiog Instagrame. Taip tave galės pastebėti ir užsienio agentūros ir klientai, kas padės siekiant modelio karjeros. Puikus pavyzdys - Supermodels agentūros modelis Karolis Inokaitis. Jis puikiai pristato save, savo asmenybę ir kuria įdomų, estetišką, su mada susijusį turinį, taip pritraukdamas šimtus tūkstančių sekėjų. 

Domėkis mados industrija. Dirbant modeliu svarbu atrodyti stilingai, žinoti vyraujančias mados tendencijas. Taip pat rekomenduojame būti susipažinus bent su pagrindiniais žymių dizainerių vardais, prekės ženklais.

Informacija naujam modeliui trumpai

Pagrindiniai dalykai, kuriuos turi žinoti pradedant vyro modelio karjerą:

  • Ūgis neturėtų būti žemesnis nei 185 ir neaukštesnis nei 190 cm;
  • Svarbu prižiūrėti savo išvaizdą - figūrą, odą, plaukus;
  • Investuok į model testus, kad galėtum sukurti profesionalių model booką
  • Nuolatos praktikuoti pozavimą, vaikščiojimą;
  • Mokėti atsipalaiduoti pries objektyvą;
  • Žinoti savo geruosius kampus;
  • Išsirinkti patikimą, gerą motininę modelių agentūrą;
  • Socialiniuose tinkluose atstovauti savo, kaip modelio vardą;
  • Pasidomėk mados industrija, vyraujančiom mados tendencijom, dizainerių darbais.

Nepamiršk, kad tai yra kantrybės ir pastangų reikalaujantis kelias į sėkmę, tačiau atsiperkantis ir sukuriantis nepamirštamų prisiminimų iš kelionių ir darbų su įvairiais mados prekės ženklais.

Modelių agentūra „Supermodels“ nuolat ieško naujų veidų! Jeigu esi 16 – 25 metų amžiaus, ne žemesnis nei 185 cm ūgio vaikinas, laukiame tavęs savo ofise. Registruokis

 

Tapk modeliu